Конспекти уроків фізичної культури 7 класФізична культураФайли

Техніка ведення футбольного м’яча. Ведення і передачі баскетбольного м’яча. Навчальна гра у футбол з поєднанням баскетболу (7 клас. Фізична культура)

Автор: Мельник Галина Петрівна

Навчальний заклад: Середня загальноосвітня школа № 67 м. Львова

Модулі:  Футбол, баскетбол.

Тема уроку: «Техніка ведення футбольного м’яча.  Ведення і передачі баскетбольного м’яча.  Навчальна гра у футбол з поєднанням баскетболу».

Тип уроку: Комбінований.

Методи які використовують під час уроку: фронтальний, груповий, ігровий, змагальний.

Мета уроку: повторити комплекс загально – розвивальних вправ, сприяти закріпленню вивченого матеріалу із загальноосвітніх предметів, розвитку рухових якостей, виховувати в учнів любов до щоденних занять фізичними вправами, навчити швидкому переключенню учнів з одного виду спорту на інший.

Завдання уроку:

  1. Розвивати координацію рухів за допомогою загально –  розвивальних вправ.
  2. Повторити техніку ведення футбольного м’яча, ведення і передачі баскетбольного м’яча.
  3. Удосконалити техніку гри у футбол з поєднанням баскетболу.
  4. Сприяти вихованню дисциплінованості, дружби, взаємної підтримки.
  5. Сприяти зміцненню здоров’я.

Місце проведення: спортивний зал, майданчик.

Інвентар і обладнання: 4шт.баскетбольних м’ячів, 4шт.- футбольних м’ячів, 2шт.-драбинки, 20шт.-фішок, 2 0шт.- м’ячиків для великого тенісу, 25шт.- помпонів, 25 шт.- вікторин і ручок, предмети спортивного походження (свисток, секундомір), 2шт. футбольних воріт, 2 шт. баскетбольних кілець.

Завантажити: Техніка ведення футбольного м’яча. Ведення і передачі баскетбольного м’яча. Навчальна гра у футбол з поєднанням баскетболу (7 клас. Фізична культура) + Сертифікат (Розмір: 414.1 KB, Завантажень: 253)