Анонс

24 січня відбудеться презентація застосунку з української мови «Вивчаю – не чекаю»

24 січня 2023 року, у Міжнародний день освіти, відбудеться презентація оновленої версії застосунку «Вивчаю – не чекаю». Тепер за допомогою додатка учні 1-4 класів можуть в ігровій формі вивчати українську мову та літературу за державною програмою.

Презентація відбудеться в «Освіторія Хаб» за участю експертів освітньої та літературної спільноти. Застосунок презентуватимуть:

  • Дмитро Завгородній – генеральний директор директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України. 
  • Зоя Литвин – засновниця та голова громадської спілки «Освіторія».
  • Ганна Остапенко – методистка «Вивчаю – не чекаю/Читання». Авторка підручників «Українська мова та читання» для 2-3 класу і посібника «Українська мова. Буквар».
  • Таня Стус – письменниця, керівниця Лабораторії дитячого читання НЦ «МАНУ», засновниця проєкту підтримки дитячого читання «BaraBooka».

Під час презентації вчитель початкової школи разом з учнями продемонструє, як можна цікаво урізноманітнити урок із застосунком «Вивчаю – не чекаю». Також діти прочитають уривки творів Тані Стус, які використовуються у застосунку як навчальний матеріал.

Початок об 11:00

Довідково

«Вивчаю – не чекаю» – гейміфікований мобільний застосунок для інтерактивного навчання учнів 1-4 класів. Створений громадською спілкою «Освіторія» спільно з міжнародною організацією «War Child Holland» за підтримки Міністерства освіти й науки України. Застосунок є безкоштовним та працює навіть без доступу до інтернету.

Додаткова інформація: primary.org.ua

Back to top button