Анонс

23 лютого фільм «Гіркі жнива» виходить у широкий прокат

Прем’єра канадського фільму «Гіркі жнива», який відтворює події в Україні часів Голодомору та сталінського терору, відбудеться 23 лютого .

У центрі сюжету стрічки – епічна любовна історія молодих людей Юрія (Макс Айронс) і Наталки (Саманта Баркс). Видовищна масштабна картина про кохання, честь і нескорений дух нації, знята міжнародною командою кінематографістів з британськими, голлівудськими і українськими акторами у головних ролях.

Фільм зможуть побачити глядачі у щонайменше 43 країнах.

В Україні стрічка демонструватиметься з дублюванням, в інших країнах — мовою оригіналу зі субтитрами.

Режисер фільму – Джордж Менделюк.

Режисеру Джорджу Менделюку тема Голодомору також близька, адже все це пережили його батьки, які втекли з радянської України в роки Другої світової війни. За словами Джорджа, він зняв цей фільм, щоб показати Заходу, до чого може призвести агресивна політика Росії. “Як і багато українців, мої батьки пережили неймовірні страждання. Сьогодні, напевно, немає жодного українця, який би не знав про репресії, страти, депортації та голод. Враховуючи важливість того, що сталося, і те, що за межами України мало хто знає про ці події, цю історію геноциду необхідно показати. Це важливо сьогодні”, – підкреслив він.

Back to top button