Конспекти уроків мистецтва 9 класУсі уроки мистецтваФайли

Виховний захід з художньої культури на тему: “Хореографія – вид сценічного мистецтва” (9 клас. Художня культура)

Автор:  Яременко Валентина Іванівна

Навчальний заклад:  Червоногригорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема виховного заходу:  Хореографія – вид сценічного мистецтва

Мета: 

Дидактична: ознайомити з особливостями хореографії як вид сценічного мистецтва; розглянути види хореографічної творчості (побутовий та сценічного танець); визначити взаємозв’язок розвитку хореографії з народними танцями; розширити знання про балетне мистецтво, його відомих виконавців і хореографів, дати уявлення про професію сучасного хореографії.

Розвиваюча: вчити аналізувати та інтерпретувати особливості хореографії як вид сценічного мистецтва; вчити розрізняти види хореографічного мистецтва; формувати вміння слухати і оцінювати виступи товаришів; розвивати зорові та слухові відчуття; розвивати творчі здібності.

Виховна: виховувати почуття прекрасного, повагу до художньої культури минулого , любов до рідного краю, народного танцю; виховувати естетичний смак.

Обладнання : візуальний ряд: відео фрагменти танців(лезгинка, тарантела,гопак,хоровод , грецький танець), фрагмент з балету «Лебедине озеро» П. Чайковського; фотографії видатних балетних виконавців, хореографів; фото фрагментів танців; фотоматеріали  картин

Завантажити: Виховний захід з художньої культури на тему: "Хореографія - вид сценічного мистецтва" (9 клас. Художня культура) + Сертифікат (Розмір: 2.8 MB, Завантажень: 1220)
Back to top button