Анонс

22 серпня Лілія Гриневич та Ганна Старостенко візьмуть участь у Великій педагогічній раді освітян Києва та Київської області

22 серпня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників освіти міста Києва та Київської області «Велика педагогічна рада».

Конференція відбудеться за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко.

Цього року освітяни Києва та області вирішили об’єднати зусилля у пошуку відповідей на виклики та запити суспільства щодо сучасної та якісної освіти. Після пленарного засідання педагоги матимуть змогу взяти участь у подіумних дискусіях (http://don.kievcity.gov.ua/news/4470.html).

У конференції запланована участь близько тисячі освітян.

Початок заходу: об 11:00.

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка,13-Б.

Телефони для акредитації представників ЗМІ: 202-74-61, 202-74-26. Також працює акредитація через електронну скриньку: uizdpi@gmail.com (у листі зазначати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їх контакти. У темі листа обов’язково зазначити назву події).

Координація на місці: 093-799-86-18, Галина Шпак.

Back to top button