день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

22 серпня Лілія Гриневич та Ганна Старостенко візьмуть участь у Великій педагогічній раді освітян Києва та Київської області

22 серпня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників освіти міста Києва та Київської області «Велика педагогічна рада».

Конференція відбудеться за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко.

Цього року освітяни Києва та області вирішили об’єднати зусилля у пошуку відповідей на виклики та запити суспільства щодо сучасної та якісної освіти. Після пленарного засідання педагоги матимуть змогу взяти участь у подіумних дискусіях (http://don.kievcity.gov.ua/news/4470.html).

У конференції запланована участь близько тисячі освітян.

Початок заходу: об 11:00.

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка,13-Б.

Телефони для акредитації представників ЗМІ: 202-74-61, 202-74-26. Також працює акредитація через електронну скриньку: uizdpi@gmail.com (у листі зазначати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їх контакти. У темі листа обов’язково зазначити назву події).

Координація на місці: 093-799-86-18, Галина Шпак.