22 серпня 2018 року в МОН відбудеться презентація проекту нової редакції Українського правопису

22 серпня 2018 року в МОН відбудеться презентація проекту нової редакції Українського правопису. Наразі відповідний проект перебуває на громадському обговоренні.

Початок: о 16.00

Адреса: бул. Шевченка, 16

Акредитація ЗМІ: до 14.00 22 серпня за номером (044) 481-32-62 або на пошту kirilova@mon.gov.ua

Спікери:

•Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України, співголова Української національної комісії з питань правопису

•Богдан Ажнюк, директор Інституту мовознавства імені Олександра Потебні НАН України, член Української національної комісії з питань правопису

Довідково: Проект нової редакції Українського правопису був розроблений та затверджений Українською національною комісією з питань правопису. Зазначена комісія була створена відповідно до Постанови КМУ № 416 від 17 червня 2015 р., до її складу ввійшли мовознавці з установ Національної академії наук України та університетів, що представляють усі регіони нашої держави.

Проект підготований на основі української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набули поширення в різних сферах суспільного, наукового й культурного життя.

15 серпня документ був розміщений на сайті МОН для громадського обговорення. Зауваження та пропозиції до нього приймають до 15 вересня 2018 року.

Про нову редакцію (проект) Українського правопису.