СценаріїСценарії до Дня захисника УкраїниФайли

Сценарій до Дня захисника України «Сила нескорених»

Автор: Шушко Уляна Петрівна

Навчальний заклад: Бабинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Сценарій до Дня захисника України «Сила нескорених»

Вед.: Доброго дня, шановні вчителі, учні, гості!

Доброго та мирного неба над головою у цей святковий день. День Захисника України – це мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато і тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає мене і маму, і сестру, і брата велику нашу всю родину – рідну, вільну Україну.

Вед.:Ми щасливі, що народилися й живемо на чудовій, мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.

Вед.: Хоч зараз важко нам, і не спокійно у нашому домі, але вже не раз доведено, що наша дружня сім’я – український народ, здолає всі перешкоди.

Учень 1.Ніхто не здолає твій дух і свободу

Козацькому роду тримать булаву,

Міцній, Україно, для щастя народу

Для вірних нащадків на славу живи!

Вед.: День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Вед.: Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Вед.: Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

Завантажити: Сценарій до Дня захисника України «Сила нескорених» + Сертифікат (Розмір: 327.8 KB, Завантажень: 2053)
Back to top button