Анонс

21-22 грудня – ювілейна Різдвяна книжкова виставка – ярмарок у Вінниці

21-22 грудня - ювілейна Різдвяна книжкова вичтавка - ярмарок у Вінниці
21-22 грудня – ювілейна Різдвяна книжкова виставка – ярмарок у Вінниці
21 -22 грудня 2012р. у Вінниці у Будинку офіцерів відбудеться ювілейна V Всеукраїнська Різдвяна виставка-ярмарок християнської літератури.

Організатор виставки – Асоціація християнських видавців України.
Виставка стала доброю різдвяною традицією для Асоціації християнських видавців України і церков Вінницької області, цього року вона відбудеться вже у п’яте.

Важливою частиною Різдвяної виставки-ярмарку стануть презентації нових книг, інформацію про які буде опубліковано впродовж листопада.

Як повідомляють організатори, особливістю цьогорічної виставки будуть несподівані сюрпризи для видавництв, які є постійними учасниками виставок, а також лотерея для відвідувачів виставки. У лотереї будуть розігруватися книги і додаткові знижки від видавництв і виробників сувенірів на придбання продукції на виставці.

«У рамках ювілейної п’ятої виставки ми плануємо ознайомити відвідувачів з тими книгами, які протягом цих п’яти років користувалися найбільшою популярністю у читачів і займали призові місця на різних конкурсах», – зазначила Олена Цертій, виконавчий директор Асоціації християнських видавців України.

Виставка відбуватиметься за адресою: м. Вінниця, пл. Перемоги, 1, Будинок офіцерів.

Час роботи виставки з 10 до 18 годин.