Конспекти уроків англійської мови 11 класПозаурочна робота з англійської мовиУсі уроки англійської мовиФайли

Позакласний захід для учнів 11 класу з української літератури та англійської мови «Вірші українських класиків англійською»

Автор: Поплаускас Ольга Михайлівна

Навчальний заколад: Бутівський ліцей

Позакласний захід для учнів 11 класу з української літератури та англійської мови «Вірші українських класиків англійською»

 Мета:

*Навчальна: поглибити знання про життєвий і творчий шлях видатних українських поетів, продовжити вивчення їх творчості,   закріпити вивчений лексичний матеріал з англійської мови та засвоїти новий, підтримувати навички аудіювання, читання з української та англійської мови та навички перекладу.

*Розвивальна: розвивати ораторські навички, вміння висловлювати власні думки, зацікавити учнів вивченням української літератури, спонукати до вивчення англійської мови, викликати цікавість до творчості видатних українських поетів.

*Виховна: прививати учням любов до рідної землі, виховувати здатність до  співчуття,  небайдужість до  чужого горя, вчити відстоювати свої права й переконання; виховувати любов до рідної мови та повагу до мов і культур інших народів.

Обладнання: портрети поетів, ілюстративні матеріали до їх життєвого і творчого шляху, відеоматеріали, аудіозаписи, книжкова виставка, тексти поетичних творів, англо-українські словники.

Завантажити: Позакласний захід для учнів 11 класу з української літератури та англійської мови «Вірші українських класиків англійською» + Сертифікат (Розмір: 383.8 KB, Завантажень: 150)
Back to top button