Анонс

2-4 жовтня 2014 р. у Києві пройде Київська книжкова виставка до Дня вчителя

Книжкова виставка  - Шкільне життяНа виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання. Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок, нових видань від відомих видавництв, зустрічі з популярними письменниками, нові імена, нові відчуття у літературі.

Усі зацікавлені будуть мати змогу поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності та талановитими початківцями на літературній ниві. В рамках програми виставки щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Впродовж виставки триватиме дитячий відео проект «Книжковий марафон 42», ініційований Всеукраїнською ініціативою «Додай читання». Юні читачі розповідатимуть у відео форматі про те, чому цікаво прочитати ту, чи іншу дитячу книжку. Такі ролики, що здебільшого зніматимуть діти, стануть актуальною промоцією сучасних видань для дітей та заохочуватимуть інших школярів до читання. Серед учасників відео марафону – бібліотеки, школи, музеї та літературні спільноти Києва, до спілкування долучатимуться письменники та відомі особистості.

Виставка відбудеться за адресою: вул. Хрещатик, 36 відкритий майданчик біля будівлі Київської міської державної адміністрації.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України за офіційної підтримки Київського міського голови.

Back to top button