день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

17 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-сніданок з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018

17 квітня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у прес-сніданку з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018 у хабі «Освіторія».

Зокрема програмою заходу передбачені: 

– дискусія про роль та вплив учителя на успіх окремої людини та зміни в країні загалом;

– презентація Global Teacher Prize Ukraine 2018, місія проекту, досягнення 2017 року та нововведення 2018 року;

– обговорення досягнень учителів у навчанні учнів на прикладах фіналістів премії 2017 року;

– неформальне спілкування про освіту за смачною кавою.

Початок: об 11.00

Адреса: вул. Мазепи, 1 (ст. м. Арсенальна)

Акредитація ЗМІ обов’язкова та відбувається протягом 16 квітня (до 23.59)  за онлайн-формою: goo.gl/CGSyiE . За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за телефоном (050) 410-45-36, Марія, «Gres Todorchuk»

Спікерами заходу також будуть:

– Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine, голова громадської спілки «Освіторія»;

– Наталія Гладких, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2017, автор програми для інклюзивного табору Space Camp.

Global Teacher Prize – це світова премія для вчителів, які зробили видатний внесок у професію, так звана «Нобелівська» премія у галузі освіти. Премію засновано, щоб підкреслити важливість і визнання вчителів на найвищому рівні, популяризувати новаторські підходи в освіті. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти – перша і єдина премія такого масштабу. В Україні премію ініціювала та координує громадська спілка «Освіторія» в 2017 році.

Минулого року Президент України особисто зустрівся з п’ятіркою фіналістів. Перемогу у Global Teacher Prize Ukraine здобув 71-річний учитель фізики Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка, який до того ж став першим учителем в історії держави, який увійшов до рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців». П’ять кращих учителів України стали відомими не тільки серед своїх учнів та колег. Їх запрошують як експертів на телебачення та конференції, та головне – вони отримали можливість втілити свої мрії. «Після участі в премії я відчула, що те, що я роблю, справді важливо. І це додало мені сил та впевненості втілити шалену, як тоді здавалося, ідею», – розповідає тифлопедагог Наталя Гладких. Ідея уроків про інклюзію та комунікацію з дітьми з інвалідністю у звичайних школах народилася в Наталі під час відбіркового туру в Одесі і переросла у масштабну акцію, до якої приєдналося понад 500 шкіл з усієї України.