ФайлиШкільному психологу

Семінар-практикум для практичних психологів “Особливості психологічного консультування батьків”

Автор: Каленик Оксана Леонідівна

Навчальний заклад: Харківський навчально-виховний комплекс № 180

Семінар-практикум для практичних психологів “Особливості психологічного консультування батьків”

Анотація: Відносно консультативної роботи психолога з батьками слід зазначити, що вона будується на особливій моделі поведінки батьків і їх взаємодії з фахівцями. Основною особливістю такої роботи є те, що в більшості випадків психолог стикається не просто з несформованим запитом на допомогу, а з вкрай негативним ставленням і до процедури взаємодії з фахівцем, і частково до нього самого. Це є одним з найпотужніших чинників бажання приховати від оточуючих, що відбувається з дитиною. Тому вкрай важливим є створення умов, в яких виявиться можливим досягнення клієнтом переосмислення власної життєвої ситуації, вироблення нової екзистенціальної позиції, здатності усвідомити неконструктивні способи поведінки і виробити нові психосоціальні вміння, слід розглядати консультативну діяльність як інтимно-особистісний процес, орієнтований виключно на окремого індивіда.

Ключові слова: консультування, помилки психолога, питання, конфлікт, активне слухання.               

Батьки, які намагаються змінити свою дитину,  не починаючи із себе, не просто марно втрачають час, але дуже жорстоко ризикують.(В. Леві)

Мета: познайомити практичних психологів зі спеціальними технологіями взаємодії із сім’єю і оволодіти окремими адекватними методами впливу, психотерапевтичними прийомами.

Завантажити: Семінар-практикум для практичних психологів "Особливості психологічного консультування батьків" + Сертифікат (Розмір: 370.9 KB, Завантажень: 79)
Back to top button