день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сценарій «Колос правди» (Розробка виховного заходу до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років)

Автор: Шуляка Вікторія Олександрівна

Навчальний заклад: Кам’янобрідський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Лисянської районної ради Черкаської області

Сценарій «Колос правди» (Розробка виховного заходу до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років)

Ведучий:  Шановні учні, вчителі ! Сьогодні ми зібралися в цій залі для того, щоб увічнити пам’ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у 1932-1933 роках.

Ведуча: Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.

Ведучий:  Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших  таких сторінок – Голодомор , який призвів до небачених безневинних  жертв.

Ведуча: Кажуть, що минуле не належить нікому. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

Ведучий:  Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932-1933 роках.

Ведуча:  Пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, присвячуються ці хвилини.

Завантажити: Сценарій «Колос правди» (Розробка виховного заходу до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років) + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 339)