СценаріїСценарії до Дня пам'яті жертв ГолодоморуФайли

Сценарій «Колос правди» (Розробка виховного заходу до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років)

Автор: Шуляка Вікторія Олександрівна

Навчальний заклад: Кам’янобрідський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Лисянської районної ради Черкаської області

Сценарій «Колос правди» (Розробка виховного заходу до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років)

Ведучий:  Шановні учні, вчителі ! Сьогодні ми зібралися в цій залі для того, щоб увічнити пам’ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у 1932-1933 роках.

Ведуча: Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.

Ведучий:  Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших  таких сторінок – Голодомор , який призвів до небачених безневинних  жертв.

Ведуча: Кажуть, що минуле не належить нікому. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

Ведучий:  Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932-1933 роках.

Ведуча:  Пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, присвячуються ці хвилини.

Завантажити: Сценарій «Колос правди» (Розробка виховного заходу до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років) + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 6278)
Back to top button