СценаріїСценарії 8 БерезняФайли

Конкурс “Міс школи” (5-9 класи)

Автор: Трофимук Іванна Вікторівна

Навчальний заклад: ТзОВ “Школа “Еколенд”

Міс школи

Вед. Шановні друзі, колеги, гості! Ми раді зустрічі з вами і щиро вітаємо вас на конкурсно–розважальній програмі «Міс школи», в якій беруть участь найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата нашої школи.

 Вед.  Жінка з давніх–давен вважається вінцем Божого творіння завдяки своїй незрівнянній красі, грації, гармонії душі й тіла. Бо лише жінка може кожен свій день викладати незбагненними малюнками фантастичної мозаїки, повторюючи: « Я – неповторна».

Вед. Лише жінка на чистій палітрі небес може писати : «Я – щаслива». Лише жінка може оселитися потай усіх у перламутровій мушлі або гроні винограду і таємниче мовити: «Я – невловима». І лише жінці може підкоритися світ, якщо вона сама цього захоче. Краса безсмертна, слабне тільки її блиск, та найцінніший блиск її – це молодість!

Вед. Хтось із великих сказав: „Якщо в календарі немає, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його, а інакше буде зовсім невесело, і ось ми разом у цьому чудовому залі.

Вед. Отже, мова піде про красу, красу української дівчини.

Вед. Ми сьогодні оберемо: «Міс Елегантність», «Міс Артистичність», «Міс Фантазію», «Міс Чарівність», «Міс Кмітливість», «Міс Оригінальність» та «Міс школи».

Завантажити: Конкурс "Міс школи" (5-9 класи) + Сертифікат (Розмір: 354.0 KB, Завантажень: 623)
Back to top button