день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сценарій заходу «Не погасити пам’яті вогонь»

Автор: Павлушенко Катерина Валеріївна

Навчальний заклад: Професійно – технічне училище № 26 м. Кременчука

Тема: “Не погасити пам’яті вогонь

Мета заходу:

пізнавальна: ознайомити учнів з історичними переду­мовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського народу;

розвиваюча: аналізу­вати причини, наслідки, значення голодомору;

виховна: розвивати в учнів почуття патріотизму, національної свідо­мості, виховувати громадян рідної землі, щоб не допустити подібної трагедії.

Методична мета: використати свідчення очевидців, аудіозаписи, архівні документи, ікону, презентацію; методи  роз’яснення, переконування, бесіда, педагогічна доброзичливість; прийом поєднання інтересу та гри для досягнення мети заходу.

Форми, методи, прийоми:

Форма проведення: урок – скорботи;

Методи – роз’яснення, переконування, бесіда, педагогічна доброзичливість.

Прийом поєднання інтересу та гри реалізувався таким чином: виступи учнів, наведення ними різних фактів – інтерес, інсценівки – гра.

Методичне, дидактичне та технічне забезпечення:

Оформлення кабінету: книжкова виставка, архівні фотографії; в кутку – стіл, вкритий вишитою скатертиною, на столі – розламана чорна хлібина, свіча, над столом – ікона, вкрита рушником.

Міжпредметні зв`язки: історія, література, народознавство

Завантажити: Сценарій заходу «Не погасити пам’яті вогонь» + Сертифікат (Розмір: 382.9 KB, Завантажень: 496)