ФайлиШкільному психологу

Майстер-клас для методистів методичних кабінетів «Використання психогімнастики в групі продовженого дня»

Автор: Смага Олена Леонідівна

Навчальний заклад: Комунальний навчально-виховний комплекс «Рубіжанський ліцей» управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області

Майстер-клас для методистів методичних кабінетів «Використання психогімнастики в групі продовженого дня»

Актуальність 

Навчально-виховна робота з учнями повинна орієнтуватись на психологічну захищеність учня, його комфортність і потребу в емоційному спілкуванні  з оточуючими. Для вирішення цих завдань, психокорекції настрою, поведінки, психомоторики використовується психогімнастика. Використання психогімнастики спрямовано на подолання бар’єрів у спілкуванні, зняття психічної напруги, створення можливостей для самовираження. У дітей, які оволоділи психогімнастикою, виробляються позитивні риси характеру, зникають невротичні прояви, активізуються міжкульові взаємодії, відбувається розвиток міжпівкульних зв’язків.  Психогімнастику можна використовувати на будь-якому етапі уроку, з психогімнастики можна починати самопідготовку учнів групи продовженого дня.

Ключові слова: саморегуляція, новоутворення, психічне здоров’я, психогімнастика.

Учасники: методисти методичних кабінетів області, заступники директорів з навчально-виховної роботи, вихователі груп продовженого дня.

Мета: дати знання про психологічні особливості молодших школярів; ознайомити  з основними принципами проведення психогімнастики в групі продовженого дня з метою збереження у дітей психічного здоров’я, упередження емоційних розладів.

Завантажити: Майстер-клас для методистів методичних кабінетів «Використання психогімнастики в групі продовженого дня» + Сертифікат (Розмір: 338.7 KB, Завантажень: 228)
Back to top button