Конспекти уроків англійської мови 11 класУсі уроки англійської мовиФайли

«Political System of the USA» (Конспект відкритого уроку з країнознавства для 11-го класу)

Автор: Чернобривець Людмила Михайлівна

Навчальний заклад: Навчально-виховний комплекс «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання»

Тема  уроку:   Політична система США

Цілі  уроку:

  • Практична: активізувати вживання тематичної лексики в усному мовленні та на письмі, формувати навички читання з метою вилучення інформації,  удосконалювати навички аудіювання текстів з метою подальшого виконання тестових завдань різних типів, вчити учнів відповідати на запитання з теми.
  • Освітня: поглиблювати знання учнів про політичний устрій США, розширювати світогляд учнів.
  • Розвиваюча: розвивати вміння виокремлювати потрібну інформацію з тексту, вміння логічно і послідовно висловлюватись на основі заданої мовленнєвої ситуації. розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація, розвивати мовну і слухову пам’ять, творче мислення.
  • Виховна: прививати любов до англійської мови, виховувати патріотизм, підтримувати зацікавленість до культури та традицій країни, мова якої вивчається, виховувати прагнення до наслідування демократичних цінностей

Обладнання уроку: роздатковий матеріал для виконання лексичних вправ, завдань з читання та аудіювання, відео для аудіювання, малюнки для виконання творчого завдання, презентація вчителя,  екран.

Завантажити: «Political System of the USA» (Конспект відкритого уроку з країнознавства для 11-го класу) + Сертифікат (Розмір: 417.4 KB, Завантажень: 448)
Back to top button