Виховні години 5-11 класКласному керівникуФайли

Віртуальна подорож для учнів 7 класу «Нехай веселка над країною заграє, мир і щастя в рідний дім назавжди завітають»

Автор: Трокай Ольга Олексіївна

Навчальний заклад: Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради

Віртуальна подорож для учнів 7 класу «Нехай веселка над країною заграє, мир і щастя в рідний дім назавжди завітають»

Мета заходу:    

  • продовжити формувати у дітей національні світоглядні позиції, ідеї, погляди й переконання на основі цінностей вітчизняної культури;
  • сформувати в учнів переконаність у необхідності збереження культурної спадщини Батьківщини;
  • підтримувати й розвивати патріотичний дух ; культуру стосунків між дітьми  у повсякденному  житті, повагу до традицій і звичаїв;
  • сприяти розвитку пізнавального інтересу;
  • виховувати громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

Обладнання: карта України,  кліп «Моя Україна», кліп-фізкультхвилинка «Україно, ми твоя надія», електронна презентація «Подорож веселковою Україною»; рушники та  портрет Т.Г.Шевченка ручної роботи; вірш Т.Г.Шевченка «N. N. (“Сонце заходить, гори чорніють…”); українські пісні  «Пісня про рушник», «Вінок», « Зеленеє жито»,  «Варенички»; картки з прислів’ями; квіти для створення аплікації- колажу «Вінок»; дитячі малюнки «Моя рідна  земля»

Завантажити: Віртуальна подорож для учнів 7 класу «Нехай веселка над країною заграє, мир і щастя в рідний дім назавжди завітають» + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 734)
Back to top button