Педагогічна радаФайли

Етика і культура поведінки вчителів,їх взаємовідносини з учнями

Автор: Іванцова Тетяна Миколаївна

Навчальний заклад: Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Тема: Етика і культура поведінки вчителів,їх взаємовідносини з учнями.

Епіграф: «Я,  учитель, володію величезною владою над дітьми. Я можу зробити  життя кожного з них нещасним або радісним. Я можу бути знаряддям тортури або джерелом натхнення».

Вступ.

– Шановні колеги,уявіть собі,що вам пропонують щодня,крім двох вихідних,приходити на роботу,працювати по 6-8 годин на день. Крім того, ще й задають виконати певні громадські доручення. І все це на безкоштовних умовах, у разі невиконання,  отримуєте несхвальну оцінку  ваших дій, лайку,погрози… Ви працюєте всі в одній кімнаті,ніяких перегородок,усі на виду один в одного,завдання для всіх однакові, у туалеті всі тільки в один і той самий час. Їдальня- всі разом і без замовлень, а що всі – те  й ви. Усі разом слухаємо, переписуємо… І потім плід вашої роботи викидається. Переважно  ви працюєте на папері, якщо є можливість, принесіть власну електронну книгу. Соціальний пакет- нерегламентований  робочий день, один-два вихідних, відпустка, право на неоплачуваний лікарняний. І чиє це життя? – Нашого учня.

Завантажити: Етика і культура поведінки вчителів,їх взаємовідносини з учнями + Сертифікат (Розмір: 347.6 KB, Завантажень: 618)
Back to top button