ФайлиШкільному психологу

Воркшоп для вчителів: “Агресія, способи зняття агресивного стану”, “Дивись на світ по-іншому!

Автор: Нікуліна Тетяна Олексіївна

Навчальний заклад: Гімназія Новокаховської міської ради

Воркшоп для вчителів: “Агресія, способи зняття агресивного стану”, “Дивись на світ по-іншому!

Вступне слово

У перекладі з англійської цей термін, означає “майстерня” і відображає основний його задум, однак використовується в дещо іншому ракурсі. Коротко про поняття “ворк-шоп” можна сказати, що це груповий метод розвитку, тобто це навчання з мінімальною кількістю теорії і максимальним – практики. Його центральна ідея полягає в освоєнні якогось навику, отриманні знання шляхом взаємодії зацікавлених у ньому людей.

Кожен приходить на захід зі своїми поглядами на неї, знаннями і ставленням. Тобто всі учасники індивідуальні і активні, а значить, вносять свою лепту в процес роботи. Захід організовується таким чином, що проблема розглядається з різних, часом найнесподіваніших сторін, і в результаті з’являється якесь нове розуміння початкової ідеї. По закінченні воркшопу знання учасників актуалізуються, розширюються, а самі вони стають більш компетентними в даному питанні.

Завантажити: Воркшоп для вчителів: "Агресія, способи зняття агресивного стану", "Дивись на світ по-іншому! + Сертифікат (Розмір: 514.0 KB, Завантажень: 997)
Back to top button