АнонсОсвіта і IT

10 грудня відбудеться відбірковий турнір з робототехніки та науки – FIRST LEGO League!

У суботу, 10 грудня,  у Києвському Палаці дітей та юнацтва відбудеться відбірковий турнір з робототехніки та науки – FIRST LEGO League! Цей турнір об’єднає 25 шкіл з різних куточків Києва.

Впродовж заходу найталановитіші діти віком від 9 до 16 років будуть представляти всім відвідувачам свої інноваційні ідеї-стартапи на тему “Пліч-о-пліч з Тваринами”. Також учасники продемонструють автономних чудо-роботів, яких вони сконструювали та запрограмували власноруч на базі сучасного конструктора LEGO Mindstorms EV3. За результатами чемпіонату буде обрано команди, які пройдуть до Всеукраїнського етапу чемпіонату робототехніки та науки – FIRST LEGO League!

Гості заходу зможуть побачити видовищні Ігри Роботів, які відбудуться на спеціальному полі з перешкодами. А ще,  всі бажаючі зможуть зіграти в робофутбол та взяти участь у змаганнях роботів-гонщиків. На маленьких дітей чекатиме робот-художник Пікассо, який допоможе намалювати власний шедевр!

Приходьте на свято робототехніки та науки, познайомтесь з маленькими винахідниками та зануртесь у світ майбутнього вже сьогодні!

Слідкуйте за оновленнями та більш детальною інформацією на сторінці події у Facebook – https://www.facebook.com/events/1145892235499939/

Back to top button