Здоров'яФізіологія

Звичайні вологі серветки для дітей викликають гострі алергічні реакції

Дерматологи попереджають: дитячі серветки викликають проблеми зі шкірою. Як зазначає The Sydney Morning Herald , доктор Розмарі Ніксон вважає, що серветки просочують антибактеріальної рідиною, яка провокує дерматит. У ній міститься консервант метілізотіазолінон.

Згідно зі статистикою з двох австралійських клінік, він викликав 11,3% шкірних реакцій, зафіксованих у 353 пацієнтів торік, 8,4% реакцій – в 2012 і 3,5% реакцій – в 2011 році. В цілому, можна сказати, кількість алергічних реакцій збільшується. Реакція у вигляді червоної висипки виявлялася протягом 48 годин після контакту. Причина, можливо, криється в тому, що консерванту занадто багато або він занадто довго залишається на шкірі. Також з’єднання небезпечно, якщо шкіра пошкоджена. Так йому легше проникнути вглиб.

Випадки реакцій на з’єднання зареєстровані у всьому світі. Крім дитячих серветок, небезпечний компонент можна знайти в косметичних продуктах, дезодорантах, шампунях, кондиціонерах, сонцезахисних засобах і зволожуючих продуктах. В обіг його ввели з початку 2000-х років. Що стосується реакцій на серветки, швидше за все, статистика неактуальна. Багато дорослі не припускають, що саме серветки містять алерген. А висип у дітей часто пов’язують з використанням підгузника.

Back to top button