Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Зовнішність людини безпосередньо впливає на рівень її зарплати, показав аналіз

Якщо ви зовні привабливі, то у вас є всі шанси отримати хорошу зарплату. Або вам вже платять більше, ніж іншим, відзначає WA Today з посиланням на дослідження Лори Фруен. Що важливо, красивих людей інші виділяють неусвідомлено.

Фруен перевірила, чи може зовнішність людини (її привабливість, зовнішня благонадійність і створюване відчуття переваги) впливати на рівень доходу. Для цього був проведений експеримент за участю 1200 людей . Їм пропонували оцінити зображення осіб різних людей з точки зору привабливості, переваги і благонадійності.

Іншій групі з 1 432 осіб запропонували назвати суму, яку б вони заплатили зображеним. В результаті виявилося, що для менеджерів в магазинах висока зарплата була пов’язана з привабливістю, а ось старші менеджери більше вигравали від відчуття переваги над іншими і благонадійності, який долинав від їх фотографій.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*