Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО-2019: У тестуванні з української мови і літератури взяла 339 753 осіб, що становить 97,2 %

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з української мови і літератури взяла 339 753 осіб, що становить 97,2 % від загальної кількості зареєстрованих.58 учасників не змогли потрапити до пунктів тестування ЗНО через запізнення, 131 – через відсутність одного з обов’язкових документів.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування забезпечували 57 899 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 255 громадських спостерігачів та 40 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі.

Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2019. Українська мова і література». Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.

Нагадуємо, результати зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з української мови, а також як вступний тест для охочих вступати до закладів вищої освіти.

Нагадаємо, що участь у тестуванні з математики взяло 151 990 осіб  та правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики можна знайти тут.

  
Back to top button