Здоров'яХарчування

Жирні кислоти з рослинних джерел настільки ж корисні, що і з’єднання з риби

Жирні кислоти з рослинних джерел настільки ж корисні, що і з’єднання з риби. Відомо: ейкозапентаєнова кислота і докозагексаєнова кислота, одержувані з риби, дуже ефектні для підтримки здоров’я. Але вчені рідко звертали донедавна увагу на рослинні кислоти, такі як альфа-ліноленові кислоти, пише Zee News .

Нарешті, були розставлені всі крапки в цьому питанні. Отже, щоб отримати “плюси” від жирних кислот першої групи, потрібно приймати риб’ячий жир і морепродукти. Це підтверджено не раз в ході експериментів. Що стосується альфа-ліноленової кислоти, то її можна знайти в лляному насінні і олії льону, а також в рослинних оліях та деяких горіхах.
Жирні кислоти - Шкільне життя
І дану кислоту досліджували мало. Зокрема, проводилися обмежені експерименти з контрольною і основною групами. Але, згідно з останнім детальним аналізом, рослинна кислота нічим не поступається іншим кислотам по ефективності запобігання розвитку хвороб серцево-судинної системи. Дане відкриття значно збільшує вибір перед людьми, які намагаються харчуватися правильно.

Шкільне життя

Back to top button