Здоров'яХарчування

Зелений чай допоможе схуднути без шкоди для здоров’я

Дослідники з Університету Пенсільванії попереджають: засоби для схуднення на основі зеленого чаю володіють небезпечними побічними ефектами. Одним з них є гепатотоксичність (токсичність для печінки). Замість подібних добавок вчені пропонують пити зелений чай, пише The Times of India .

Чай багатий катехинами і поліфенолами, які є природними антиоксидантами. Дослідження на тваринах показали: поліфеноли зеленого чаю запобігають розвитку ожиріння. Якщо ж людина все-таки зважиться приймати засоби для схуднення, їй слід за кілька тижнів до цього почати пити зелений чай. Він допоможе знизити ризик виникнення побічних ефектів.

У новому дослідженні вчені давали мишам великі дози поліфенолу епігаллокатехін-3-галлата (EGCG). Дозування були еквівалентні кількості поліфенолів, що міститься в деяких добавки для схуднення. Попереднє споживання поліфенолів із зеленого чаю захищало мишей від токсичного ураження печінки, викликаного високими дозами того ж з’єднання. Фахівці додають, що зниження ваги у людей, що вживають добавки, швидше за все, є наслідком дієти.

Шкільне життя

Back to top button