Здоров'я

Як стати лідером

Як стати лідером
Як стати лідером
Звичайно, лідери є формальними — це ваш безпосередній начальник, з яким ви десять разів можете не погоджуватися. А справжній лідер притягує до себе харизмою, великою ціллю, широтою мислення. Його люди вибирають інтуїтивно і слідують за ним навіть у скрутні хвилини.

Щоб стати лідером, треба багато вміти. У кожній ситуації треба вміти зорієнтуватись, зробити правильний вибір, прийняти правильні рішення, подумати про інших.

То які ж риси характеру потрібно мати, і які навики необхідно виховати в собі?

1. Сильний дух, сильна воля. Згадаймо «Гімн» Франка: «Голос духа чути скрізь». Щоб стати лідером треба не контролювати процес лідерства, а мати сильний стержень. «У такому світі стати справжнім лідером може тільки той, хто не грає ролей або опанував у досконалості однією роллю — роллю самого себе», — поділився експерт з розвитку потенціалу людини Олександр Герасименко. Тому треба виховувати в собі не Наполеона, не Махатму Ганді, а говорити від серця і бути собою.

2. Діяти сміливо. Вірити у свої сили, не боятися труднощів. Людина, пронизана духом безсмертя і перетворення, не боїться смерті. Оскільки страх є однією з речей, які заважають людям розкрити свої ідеали, то ті, хто перемагає свій страх — будують історію. Щоб стати лідером, підіть назустріч своїм страхам, страхам зробити крок вперед, заявити про себе, страхам невдач і помилок. Скільки успішних людей падали, а потім вставали і йшли далі?

3. 100% фокусування на цілі. «Я тренуюся щодня як божевільний і увійшов в режим якогось божевільного, 100% фокусування» (Олександр Герасименко). Не розпорошуйтеся «мислью по древу». Щоб стати лідером, розставте орієнтири і цілеспрямовано йдіть до мети.

4. Власна ініціатива йти вперед виковує лідера. Лідер приймає рішення без вказівки, напрямків і прохань інших людей, він йде своїм шляхом, до того ж з таким світлом, яке запалює і долучає до себе інших.

5. Як стати лідером без постійного самовдосконалення себе, без вдосконалення своїх талантів, навичок і вмінь у сфері своєї діяльності? Бути активним і наполегливим, багато вчитися і багато працювати — неможливо досягти цієї мети без самовідданості. Вибирайте якість: якісні книги, якісні тренінги, не шкодуйте на навчання часу. Знайдіть собі натхненний приклад, цініть маленькі перемоги.

6. Магнетизм. Позитивність. Якщо людина приймає правильні рішення по чітких законах моральності, то вона володіє магнетизмом. Магнетизм притягує людей. «Якщо ти ставиш собі божевільну ціль, Всесвіт дарує тобі харизму» (Олексій Севрук).

7. Бути відповідальним, дійсно відповідати за ситуації у своєму житті, негаразди і прорахунки.

8. Бачити цілісну картину, мислити широко. Для цього треба навчитися керувати своїми емоціями, бути благородною і духовною людиною, розвиватися гармонійно.

Щоб стати лідером, потрібно розуміти закони природи і керуватися піднесеними вічними цінностями, розвивати культуру взаємної довіри і поваги, адже коли різні люди працюють в одній команді, над одним проектом, дуже важливо працювати злагоджено, поважати відмінності. Надавати творчий простір для інших людей. Показувати особистий приклад. Справжні лідери ведуть за собою своїм прикладом, а не штовхають інших іти вперед. Уміло делегувати повноваження. Дивитися вперед.

Розуміючи взаємозв’язок, лідер чітко бачить ціль і згуртовує людей, створює команду, в якій індивідуальності розкриваються і доповнюють одне одного.

Джерело: epochtimes.com.ua

Back to top button