день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вірус грипу H7N9 продовжує своє поширення в Китаї

Пташиний грип H7N9 знову дав про себе знати в Китаї, передає Xinhua . Відомо, що заразилась одна людина в східній провінції Чжецзян. З кінця квітня це другий випадок грипу, зафіксований в даній провінції, говорять представники провінційного департаменту охорони здоров’я. Цього разу вірус виявили в організмі 35-річного чоловіка експерти Центру контролю і запобігання захворювань провінції Чжецзян.

Чоловік потрапив в госпіталь 8 жовтня. Зараз він знаходиться в шаосинській окружній лікарні в критичному стані і отримує відповідну терапію. За офіційними даними Національної комісії охорони здоров’я та планування сім’ї, на кінець серпня в Китаї зафіксовано 134 факту зараження пташиним грипом H7N9. Із загальної кількості хворих 45 осіб померли.

А ось дослідники Девід Моренсі, Джеффрі Тобенбергер та Ентоні Фосі вважають, що даний вірус грипу демонструє кілька властивостей, які можуть викликати пандемію. Це підтвердили і лабораторні дослідження з тваринами. Судячи з усього, у людей немає захисту проти нього.

Віруси типу H7 в минулому викликали епідемії серед птиці в Нью-Йорку, Канаді, Мексиці, Нідерландах та Італії. Вони заражали і ссавців, включаючи коней, свиней, людей. Свині, як раз, змогли стати прекрасним інкубатором для вірусів. У людини віруси H7 вражають клітини кон’юнктиви. Це викликає набряк, свербіж і сльозоточивість, що в теорії підвищує ймовірність їх розповсюдження.