Здоров'яХарчування

Відмова від сніданку призводить до щорічного збільшення ваги на 12 кілограмів

Люди, які пропускають сніданок хоча б три рази на тиждень, в два рази частіше збільшують денну калорійність раціону на 252 калорії. Справа в тому, що, позбавляючи себе сніданку, людина обов’язково пізніше захоче перекусити. Це веде до переїдання і може вилитися в набір ваги до 12 кілограмів за рік, якщо, звичайно, вона не спалить зайві калорії, пише The Daily Mail .

Як показало дослідження 2000 чоловік, люди, що відмовляються від сніданку, найчастіше перекушували чіпсами, шоколадом, печивом. При цьому кожен десятий взагалі не снідав. А 37% це робили час від часу протягом робочого тижня. 45% зізналися: відмова від сніданку будить в них голод ближче до полудня. 30% страждали від втоми і браку сил, а 14% ставали дратівливими. Зазвичай люди пропускали сніданок, так як не голодні (30%) або воліли подовше повалятися з ранку в ліжку (23%). 12% просто забували поснідати, і ще 12% дуже зайняті, щоб приділяти час приготування сніданку.

При цьому сніданок однозначно впливає на те, які продукти людина буде їсти протягом дня. Наприклад, якщо людина не снідала, в 27% випадків хотла шоколадний батончик і в 10% випадків купувала на обід газовану воду. Між тим, якщо людина снідала, то показники скорочувалися до 13% і 4% відповідно. Причина в зниженні рівня цукру, викликаному пропуском сніданку. Організм все одно зажадає своє, причому, досить швидко і у вигляді шкідливої ​​їжі. Дієтологи радять: якщо вранці ви не хочете їсти, зробіть вибір на користь чогось легкого. Або снідайте пізніше, наприклад, на роботі.

Шкільне життя

Back to top button