Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів зовнішнього незалежного тестування.

Про це йдеться в наказі УЦОЯО.

Для вступу до ВНЗ абітурієнти здаватимуть ЗНО з української мови та літератури, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, математики, географії, біології, фізики, хімії.

Сертифікаційна робота з української мови та літератури складається з трьох частин і містить 58 завдань, на виконання яких відводиться 180 хвилин. При цьому результати завдань першої та третьої частини зараховуватимуть випускникам шкіл як державна підсумкова атестація. Максимальна кількість балів, яку учасник може набрати, правильно виконавши всі завдання, 104.

Сертифікаційна робота з історії України складається з двох частин, результати завдань першої частини можна буде зарахувати як державну підсумкову атестацію для тих випускників, які обрали як ДПА історію України. Робота містить 60 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів 94.

Сертифікаційні роботи з іноземних мов міститимуть 59 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів 72.

Back to top button