АнонсОсвіта і IT

Український Google Play почав продавати книги

Книги - Шкільне життяСьогодні в українському сегменті Google Play з’явився новий розділ — книги . Тут можна купити або безкоштовно скачати електронне видання в 11 категоріях, починаючи від книг на комп’ютерну тематику і закінчуючи художньою літературою. Вартість платних примірників сильно варіюється. Так, дитяча книжка обійдеться дешевше гривні, а бізнес-книга, якщо це новинка, може коштувати дорожче тисячі.

В Google Play можна купити книги не тільки українською, а й російською та англійською мовами — в залежності від того, в якій мовній версії електронна книга доступна на ринку. Для деяких книг можна скачати безкоштовний фрагмент, перш ніж робити покупку.

У кожній з категорій книг за жанром є додатковий список підкатегорій, за допомогою якого можна відфільтрувати всі пропозиції по необхідної тематики. Наприклад, в жанрі бізнес-книг можна вивести на «прилавок» всі книги з маркетингу або тайм-менеджменту. Програмісти і IT-фахівці знайдуть, що почитати, в жанрі книг про комп’ютери — тут є пропозиції як в software-, так і в hardware-спрямованості.

Нагадаємо, раніше в Україні офіційно запустився сервіс продажу музики Google Play Music . Один трек в Google Play Music обійдеться в 3-5 грн за звичайні композиції або 7-12 грн за нові або популярні. Ціна за альбом в середньому складе 32-42 грн, утім, в магазині є пропозиції вартістю від 20 грн і до 96 грн. Між тим, в Google Play Music ціни нижчі, ніж в Apple iTunes Store, де мінімальна вартість композиції становить близько 8 грн.

Back to top button