день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Українська вчителька здобула перемогу на міжнародному конкурсі вчителів-новаторів у Будапешті

Викладач англійської мови з Кіровограда Маргарита Калюжна отримала визнання за вагомий внесок у розвиток ігрових форм навчання. Вона стала однією з кращих у номінації «Гейміфікація» на міжнародному конкурсі Microsoft «E2 – Educator Exchange», що відбувся в рамках глобального форуму вчителів-новаторів у Будапешті.

На конференції, що зібрала найпрогресивніших освітян з усього світу, було проведено конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge. Вчителі, працюючи в групах, мали виявити проблеми навчального процесу та запропонувати ідеї для їх вирішення за допомогою інструменту Office Mix. Команда Маргарити, що складалася з 4-х викладачів із Малайзії, Туреччини, Швейцарії та України, посіла друге місце.

«Нашим завданням було виявити та вирішити одну з актуальних проблем, перед якими постають вчителі, – розповідає Маргарита Калюжна, викладач Кіровоградського Колегіуму. – Перші хвилини уроку повинні захопити увагу та надихнути до роботи, тому ми розробили First Five Minutes – ігрову концепцію, що створює атмосферу змагання та спонукає учнів до навчання».

Гейміфікація – використання ігрової практики, – відбувається на початку уроку у вигляді вікторини в Excel. Залежно від відповідей, кожен учень отримує до 5 залікових балів. Якщо учень набирає від 3 балів – за відзнаку він отримує частинку пазлу, з яких, у результаті, має скластися цілісна картинка у OneNote. Такий підхід, на думку вчителя, мотивує та заохочує учнів до освоєння нового матеріалу.

Маргарита Калюжна активно впроваджує новітні технології в навчальний процес і другий рік поспіль бере участь у конференції E2. Працюючи в освіті понад 20 років, вона вже не вперше стає лауреатом освітянських конкурсів і є сертифікованим учителем-експертом Microsoft.

Інші 5 вчителів-фіналістів з України – Нінель Бардакова, Оксана Личковська, Віктор Клименко, Ярослав Киричков та Ірина Таран – не змогли приїхати на форум, але були присутні онлайн. Кожен із них матиме можливість поділитися своїм досвідом на одному з майбутніх заходів Microsoft.

За інформацією Майкрософт Україна