Освіта і право

У Локачах суд зобов’язав виплатити надбавки педпрацівникам майже за рік

За ініціюванням голови Локачинської районної організації Профспілки працівників освіти та науки України Володимира Парафіна, до Локачинського районного суду було надіслано цивільний позов щодо протиправного наказу Відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА «Про зменшення виплат за престижність праці педагогічним працівникам та надбавок бібліотекарям».

Локачинський районний суд розглянувши цивільний позов визнав його протиправним. Мова йде про частину, яка стосується зменшення до 5% виплату надбавок за престижність праці педагогам з 01.03.2018 року згідно із постановою Кабінету Міністрів України № 23 від 11.01.2018 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Тож відділ зобов’язано провести позивачам перерахунок та виплатити надбавки за престижність праці педагогічних працівників із розрахунку 20% їх посадових окладів (ставки заробітної плати), починаючи з 1.03.2018 року по 22.02.2019 року, з врахуванням виплачених сум.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Волинського апеляційного суду через Локачинський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 30 – денний строк з дня складення повного судового рішення.

За матеріалами Волинської обласної організації Профспілки

Back to top button