Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

У Києві наполягають, що мають право скасувати ДПА для 11 класу

 Київській міській державній адміністрації наполягають, що у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в Києві вони мають право ухвалити рішення про скасування державної підсумкової атестації для учнів 11-х класів столичних шкіл.

Про це заявив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає пресслужба КМДА.

«Ми впевнені, що надання можливості вибору – складати чи не складати ЗНО в цьому році учням 11 класів – це додатковий захід безпеки, який дозволить обмежити контакти з потенційними носіями хвороби. Саме тому столичний Департамент освіти все робить правильно – ми піклуємося про здоров’я наших юних киян та їхніх рідних. У даній ситуації треба спиратись на здоровий глузд, а не амбіції. Ми маємо право ухвалювати таке рішення як місто, в якому діє надзвичайна ситуація. Тому закиди МОН про нібито незаконність не мають підґрунтя», – повідомив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що Департамент освіти та науки видав наказ, яким дозволяє випускникам 11 класів у столиці не складати підсумкове ДПА/ЗНО в цьому році.  У свою чергу МОН зазначило, що наказ Департаменту освіти і науки КМДА про скасування ДПА у формі ЗНО є нечинним і не підлягає виконанню.

  
Back to top button