Анонс

У Києві визначать найкращих дослідників визвольного руху серед студентів

У Києві відбудеться підсумковий семінар для учасників конкурсу студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920—1950-х років». Студенти зможуть прослухати доповіді та продискувати із членами журі — істориками Володимиром В’ятровичем, Іваном Патриляком, Володимиром Панченком та Олегом Репаном. У цей день також назвуть переможців конкурсу наукових робіт.

26 жовтня, субота

10:00 — початок наукового семінару

14:00 — нагородження переможців конкурсу

НаУКМА, корпус 1, ауд. 220 (вул. Г. Сковороди, 4)

Цього року на конкурс студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920—1950-х років» надійшло 37 робіт від учасників із різних областей України. Як зазначає журі, значну увагу конкурсанти у своїх роботах виділили чільним постатям українського визвольного руху, також писали про діяльність підпілля на окремих територіях та досліджували ідеологічну платформу руху.

Три найкращі роботи буде нагороджено грошовими преміями. Молоді дослідники також отримають у подарунок нові книги з тематики конкурсу. Переможці матимуть нагоду представити результати своїх наукових пошуків іншим учасникам конкурсу.

До складу журі входять:

• к.і.н. Володимир В’ятрович, голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху, директор наукового центру при Національному університеті «Києво-Могилянська академія»;

• к.і.н. Володимир Панченко, директор Інституту суспільних досліджень;

• к.і.н. Олег Репан, доцент Дніпропетровського університету імені Олеся Гончара;

• д.і.н. Іван Патриляк, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

• Руслан Забілий, директор Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Конкурс «Український визвольний рух 1920—1950-х років» уже другий рік поспіль організовує Центр досліджень визвольного руху та Інститут суспільних досліджень (Дніпропетровськ) спільно з Центром історії державотворення України ХХ століття Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Національним музеєм-меморіалом «Тюрма на Лонцького» (Львів).

Back to top button