Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Товариські люди зберігають когнітивні здібності навіть у старості

Співробітники Північно-західного Університету говорять про те, що склад особистості людини впливає на її когнітивний статус в старості, пише The Times of India . Професор Деніель К. Мрожек переконаний: за рисами характеру можна передбачити стан здоров’я, добробут і тривалість життя.

Було проведено дослідження, присвячене розвитку особистості протягом життя. Сюди включалися зміни, стабільність і траєкторія, по якій шикувалися ключові особливості особистості з дорослішанням людини.

Виявилося, протягом життя різні риси то виходили на перший план, то відступали у тінь. Наприклад, багато дорослих демонстрували хорошу фізичну і розумову форму. При цьому по життю вони займалися приємними речами, підтримували великі соціальні зв’язки в самій останній частині життя.

Учені не раз доводили, що соціальна активність дозволяє літнім людям зберегти здоров’я, в тому числі, психічне. Деякі експерти з цієї причини радять після виходу на пенсію почати пошуки нової роботи або знайти собі серйозне захоплення, щоб не знижувати рівень активності.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*