Здоров'яФізіологія

Собака – кращий партнер для занять спортом, переконаний експерт Роб Джонс

Ведучий інструктор з фітнесу Роб Джонс радить займатися спортом разом зі своєю собакою. Так роблять багато знаменитостей. У їх числі Камерон Діас, Ніколь Річі, Аманда Сейфрід. Дослідження показало: 40% жінок купують собаку, щоб привнести в життя фізичні навантаження, а 80% почали більше займатися після того, як купили собаку, пише The Times of India .

Тренування у формі гри або прогулянки з собакою – легкий і веселий спосіб підтримати фізичну форму. Також це зміцнює зв’язок господаря і вихованця. Правда, потрібно чітко планувати тренування, поступово збільшуючи час, інтенсивність і відстані. Ще не забувайте перевіряти, чи не втомилася сама собака.

Отже, з собакою можна ходити в походи, тренувати спритність, бігати по пересіченій місцевості, кататися на велосипеді і навіть плавати. Це гарне навантаження і для людини, і для собаки. Віддаватися даними занять не варто в найспекотніші години дня. З собою необхідно взяти воду для себе і миску для собачої води. В цілому звичні кардіотренування можна розбавляти грою з собакою. Поки вона біжить за кинутим м’ячем, є час, щоб віджатися або виконати присідання.

Back to top button