Здоров'яФізіологія

Собача терапія допомагає дітям, хворим на рак, швидше вилікуватися

Собаки люблять своїх господарів сильно і безумовно. І, на думку онкологів, в цій любові криється порятунок від раку. Дана думка розвивається в книзі “Дослідження: собаки та дитячий рак”. Її автор описує тваринну терапію, що проводиться для дітей, хворих на рак, пише The Times of India .

У найближчі 15 місяців даний феномен буде вивчений більш детально. В Університеті Джонса Хопкінса вже працює група собачої терапії. Як відзначають фахівці, ця терапія дозволяє перетворити пацієнтів у звичайних дітей. Емоційна розрядка дає можливість легше переносити лікування, тести і крапельниці.

Остаточний висновок буде зроблений за підсумками аналізу даних, що надходять з п’яти дитячих лікарень, що беруть участь в дослідженні. До речі, крім впливу на ракових хворих, вчені досліджують вплив собак на батьків або опікунів пацієнтів, на медпрацівників, стан власників собак і самих тварин. До роботи повинні привернути приблизно 200 спеціально навчених собак.

До речі, Кінологічний центр при Ветеринарній школі Університету Пенсільванії займається навчанням собак , які діагностують рак яєчників. Тварини здатні відчути летючі органічні сполуки. Було доведено, що собаки знаходять сполуки навіть в малій концентрації.

  
Back to top button