Здоров'яПсихологія

Щоб домогтися успіхів на роботі, потрібно бути екстравертом

Майкл Вілмонт з Університету Торонто провів дослідження і з’ясував: екстравертам простіше рухатися по кар’єрних сходах і в цілому вони мають переваги на роботі, пише Business Insider. На те є кілька причин. По-перше, їх більше за інших мотивують нагороди, і вони відчувають себе більш впевнено, домагаючись свого.

По-друге, екстраверти частіше відчувають позитивні емоції. Це захищає від вигорання, допомагає адаптуватися до нової обстановки при зміні роботи. До того ж, як показали дослідження, екстраверти відрізняються хорошими навичками вербальної і невербальної комунікації. Даний факт дає велику перевагу на співбесіді, переговорах і дозволяє вибитися в лідери.

Згідно зі статистикою, екстраверти отримують вищу оцінку в різних робочих сферах. Вони активно будують кар’єру і говорять про стратегії організаційних змін. При цьому, як тільки екстраверти отримують певне визнання, інші починають їх високо оцінювати.

Довідково:

Екстраверти — це тип особистості (або поведінки), що орієнтований у своїх проявах на зовнішній світ, на оточуючих.

Для екстравертів характерна поведінка, при якій людина прагне до:

  • Спілкування з людьми,
  • Уваги з боку оточення,
  • Участі у публічних виступах,
  • Участі в багатолюдних заходах і вечірках.

Екстраверти отримують стимул до існування від зовнішнього світу — від дій, людей, місць та речей. Тривалі періоди бездіяльності, внутрішнього споглядання, самотності або спілкування тільки з однією людиною позбавляють їх відчуття сенсу життя. Тим не менше, навіть екстравертам необхідно чергувати періоди гарячкової активності з відпочинком. Екстраверти можуть багато чого запропонувати нашому суспільству: вони легко самовиражаються, сконцентровані на результатах, воліють перебувати в натовпі і діяти.

Екстраверт може бути чудовим тамадою, організатором (часто на громадських засадах), урядовцем, керівником, артистом чи конферансьє.

Back to top button