Здоров'яФізіологія

Риб’ячий жир допомагає кинути курити

Дослідження, проведене вченими з Університету Хайфи, показало: добавки з риб’ячим жиром заповнюють нестачу омега-3 кислот в організмі у багатьох курців. Після цього їм стає простіше кинути палити. Дослідники виявили, що тривале тютюнопаління підвищує не тільки ризик розвитку раку, але і ймовірність появи проблем з дихальною, серцево-судинної та імунної системами. Тому людям з дефіцитом омега-3 кислот в організмі важче боротися зі шкідливою звичкою, пише Science World Report .

Раніше проведені дослідження показали: нестача омега-3 кислот пов’язана з психічним здоров’ям, депресією і здатністю справлятися зі стресом. Стрес, в свою чергу, підвищує тягу до куріння. До того ж, рівні стресу і напруги ростуть у людей, які намагаються кинути палити.

Речовини і препарати, використовувані в даний час, щоб допомогти людям позбутися від нікотинової залежності, не дуже ефективні. Вони часто призводять до несприятливих наслідків, з якими нелегко впоратися. Риб’ячий жир, недорога і доступна харчова добавка, майже без побічних ефектів знижує тягу до паління.

Шкільне життя

Back to top button