АнонсПосібники-Книги

Роман Кокотюхи “Червоний” обігнав за тиражами Кінга

Роман Кокотюхи "Червоний" обігнав за тиражами Кінга
Роман Кокотюхи “Червоний” обігнав за тиражами Кінга
Перший історичний роман Андрія Кокотюхи “Червоний” обганяє тираж нового роману Стівена Кінга, виданий в Україні – “Вітер у замкову шпарину”.

Від моменту виходу друком книги “Червоний” восени 2012-го переважна більшість копій розійшлася, і значна частина – у звичайних книгарнях, без фірмових магазинів і допомоги каталогів видавництва КСД. Стартовий тираж “Червоного” становив 7 тисяч примірників, за цей час уже було зроблено два додаткових наклади.

Це вже вдруге у видавництві КСД, коли тираж книги українського автора обганяє тираж нової книги “короля жахів” Стівена Кінга в Україні. Перший раз такий факт зафіксовано 2008 року – тоді тираж дебютного роману Люко Дашвар “Село не люди” за перші шість місяців продажу обігнав світовий бестселер Стівена Кінга “Зона покриття”.

“Червоний” – 37-ма книга Андрія Кокотюхи і його перший історичний роман. Рукопис відзначений 2012 року на конкурсі “Коронація слова” в спецномінації “Кращий історико-патріотичний твір”. Жанровий дебют одразу помітили – книга потрапила до короткого списку “Книги року Бі-бі-сі”. Презентації вже відбулися в Києві, Харкові та Львові.

За словами самого Кокотюхи, книга мала й досі має широкий та, на щастя, неоднозначний резонанс. Як уточнив сам автор, роман не лише хвалять, а й критикують. Проте – переважно аноніми на маргінальних інтернет-майданчиках. “Критика навіть буває по ділу. Хоча ті, хто присилає та публікує списки зауважень, забуває, що прочитав художню книгу. Чого не підписуються, кого бояться – не ясно, – каже Андрій Кокотюха у коментарі сайту “Буквоїд”.

Джерело: bukvoid.com.ua

Back to top button