Здоров'яПсихологіяФізіологія

Рівень освіти і вік матері впливають на успішність дитини

Учені з Мічиганського Університету оцінили дані дітей, які пішли в дитячий садок в 1998 році і брали участь в дослідженні до весни 2007 року. В 14279 випадках дослідники знали середні бали учасників з математики і читання за третій, п’ятий і восьмий класи. Вони врахували очікування матерів від успішності своїх дітей, доходи сім’ї та інші чинники, розповідає Psych Central .
Успішність - Шкільне життя
Дослідники виявили: діти матерів, які народили в 19 років і старше, як правило, були більш успішними в дитячому саду. Крім того, у них краще розвинені здібності до читання та математики в порівнянні з дітьми матерів, які народили в 18 років і раніше. Так, народження дитини в підлітковому віці негативно впливає на її досягнення, і навіть на успіхи майбутніх дітей жінки.

Успішність дітей матерів-підлітків, які продовжили свою освіту після народження дитини, була краще. Проте, як самі ці діти, так і їх брати чи сестри не могли наздогнати своїх однолітків в плані успішності. Вони все одно навчалися гірше, ніж діти, народжені після завершення навчання матері. Також вчені з’ясували: у матерів, які народили в підлітковому віці, успішність у середній школі та університеті була гірша, ніж у тих, хто народжував дітей пізніше.

Шкільне життя