Початкові класи

Рекомендовано нову редакцію програми «Впевнений старт»

На засіданні комісії науково-методичної ради розглянуто і надано гриф «Рекомендовано»  новій редакції програми «Впевнений старт».

У програмі визначено головні конструкти завдань з урахуванням вимог сьогодення, серед яких: забезпечення вимог базового компонента дошкільної освіти, створення фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи, збалансування напрямів розвитку цілісної особистості дитини.

Оновлена програма містить чітко визначені освітні завдання, не переобтяжена методичними порадами, уточненнями, рекомендаціями, переліками вправ, ігор тощо та передбачає свободу професійної діяльності вихователів у виборі форм, методів, засобів у реалізації освітніх завдань.

Для ефективного впровадження у роботі зі старшими дошкільниками  програми «Впевнений старт» авторами розробляється повний комплект навчально-методичного забезпечення. Значний інформаційний контент навчально-методичного забезпечення до програми буде представлено на інформаційному порталі «vstart.com.ua». Автори пропонують два рівні використання програми: наслідування (за принципом «Роби як Я») та творчим (на якому вихователь за зразком самостійно конструює день дитини, а згодом – карту активностей тижня).

Формат даної програми передбачає широкі можливості для активізації співпраці родини з фахівцями дошкільного навчального закладу, психолого-педагогічної просвіти батьків вихованців тощо.

  
Back to top button