Здоров'яПсихологія

Психологи: дітям просто необхідно мати домашню тварину

Якщо у дитини сильна емоційна прив’язка до домашніх тварин, то вона виросте в чуйного дорослого, що має сильні соціальні зв’язки з оточуючими. За словами Меган Мюллер зі Школи ветеринарії Каммінгс, це підтверджують показання самих людей, що мали міцний зв’язок з домашніми вихованцями, передає Zee News .

Опитування понад 500 осіб 18-26, переважно жінок, показав, як люди спілкувалися з тваринами. Отримані відповіді зіставляли з відповідями цих же людей на ряд питань, покликаних оцінити їх особисті характеристики на кшталт компетентності, схильності до турботи, довірі, емоційного зв’язку, відсутності ознак депресії.

Виявилося, якщо молода людина трепетно ​​ставилась до свого вихованця, дбала про нього, то вона частіше допомагала друзям, рідним, вела себе як лідер. І залежність тут пряма. На думку експертів, тварини відіграють величезну роль в житті людей, особливо якщо їх заводять в юному віці. Таким чином розвивається здатність встановлювати зв’язок з іншими людьми, проявляти співчуття, зміцнюється впевненість у собі.

Back to top button