день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Психічні розлади та креативність пов’язані на генетичному рівні

Відомо, що творчі особистості, будь то художники, музиканти або поети, часто страждають від психічних захворювань. Даний зв’язок вчені не раз виявляли в різних дослідженнях. Однак не було ясно, в чому її причина. Дослідникам з Королівського коледжу Лондона і компанії deCODE genetics вдалося розкрити секрет, розповідає Psych Central.

Фахівці проаналізували дані 86 292 жителів Ісландії. Вони шукали творчих людей. За словами дослідників, творча людина – це той, хто реалізує інноваційні підходи, для яких потрібні нестандартне мислення і виконання. Творчими особистостями вважалися актори, танцюристи, музиканти, художники та письменники.

Дослідження показало: генетичний ризик шизофренії та біполярного розладу був значно підвищений серед творчих особистостей. Вони виявилися приблизно посередині між загальною популяцією і тими, хто страждав від психічних захворювань. Тобто, генетичні фактори відіграють важливу роль у зв’язку між креативністю та психічними розладами.

Шкільне життя