день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Привабливі люди не вселяють довіри, показало дослідження

Вчені з Прінстонського університету і Університету Неймегена за допомогою цифрових технологій створили обличчя жінки з середньостатистичною зовнішністю. Для цього вони використовували 92 жіночих особи. Також вони створили привабливе обличчя з 12 осіб красивих жінок, пише The Hindustan Times .
Привабливість - Шкільне життя
Потім дослідники поєднали дві особи і отримали 11 варіацій. Вони розподілили особи за рівнем привабливості. Посередині перебувало найбільш типове обличчя. В експерименті брали участь тільки жінки. Таким чином вчені виключили один з факторів, які могли вплинути на результати дослідження.

Учасниці оцінювали привабливість і надійність жінок на фотографіях. Їм показували особи по три рази в довільному порядку. У ході експерименту фахівці з’ясували: люди більш схильні довіряти людині з середньостатистичною зовнішністю, ніж привабливій або непривабливій. Жінку з типовим обличчям учасниці визнавали найнадійнішою. Найбільш і найменш привабливі особи не заслуговували довіри.

Шкільне життя

  
Вчені з Прінстонського університету і Університету Неймегена за допомогою цифрових технологій створили обличчя жінки з середньостатистичною зовнішністю. Для цього вони використовували 92 жіночих особи. Також вони створили привабливе обличчя з 12 осіб красивих жінок, пише The Hindustan Times . Потім дослідники поєднали дві особи і отримали 11 варіацій. Вони розподілили особи за рівнем привабливості. Посередині перебувало найбільш типове обличчя. В експерименті брали участь тільки жінки. Таким чином вчені виключили один з факторів, які могли вплинути на результати дослідження. Учасниці оцінювали привабливість і надійність жінок на фотографіях. Їм показували особи по три рази в довільному порядку. У ході експерименту фахівці з'ясували:…

Оцінити

0