Освіта і право

Працівникам дошкільної, позашкільної освіти і ПТУ повинні доплачувати 10% з місцевих бюджетів, – Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко обговорила з міністром освіти Лілією Гриневич питання дисбалансу в оплаті вчителів та працівників дошкільної і позашкільної та професійно-технічної освіти.

Про це віце-спікер написала у Facebook.

Вона повідомила, що під час поїздок регіонами отримувала багато запитань щодо майбутнього професійно – технічних училищ і дисбалансу в оплаті вчителів та працівників дошкільної і позашкільної освіти.

“З міністром освіти Лілія Гриневич обговорила ці питання, яка поінформувала , що МО напрацювало законопроект про реформу ПТУ, який спрямований не лише на модернізацію професійно – технічної освіти, але й серйозну підтримку професійного навчання, аби ми не втратили робочих професій”, – сказала вона.

Геращенко наголосила, що зробить все для підтримки цього законопроекту, аби нинішня ВР прийняла цей закон до закінчення своєї каденції.

Також заступник голови ВР повідомила, що підготовку звернення до Асоціації міст України, “аби саме місцева влада взяла на себе ініціативу 10% доплати майстрам в ПТУ, працівникам дошкільної і позашкільної освіти, аби вирівняти дисбаланс в оплаті праці у сфері освіти”.

Зокрема вона закликала Уряд прийняти відповідну постанову зі зверненням для місцевих органів влади, які в умовах децентралізації значно збільшили бюджети і мають можливість підтримати освітян з місцевих бюджетів.

Back to top button