день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Понаднормова робота не робить людей нещасними

Дослідники опитали 2600 працівників. Чверть респондентів регулярно працювала понаднормово. 4 з 10 опитаних працювали у вихідні дні, принаймні, один раз на місяць, щоб встигнути виконати план. Половина опитаних працювала без перерв. 4 з 10 обідали за своїм робочим столом.

Вчені з’ясували: через понаднормову роботу продуктивність співробітників страждала. 43% респондентів зазначили, що вони перевтомлені. 49% опитаних наздоганяло професійне вигорання. Однак близько 85% співробітників були щасливі, незважаючи на необхідність працювати вночі і у вихідні дні.

Ці учасники опитування відзначили: їх мотивація і раніше була високою. На думку фахівців, людям нудно, коли у них занадто багато вільного часу. Тому їм хочеться скоріше повернутися на роботу. Також, ймовірно, співробітники звикли присвячувати більшу частину свого часу роботі.

Шкільне життя