Здоров'я

Планшети назвали причиною маленького словникового запасу у дітей

Планшети назвали причиною маленького словникового запасу у дітей
Планшети назвали причиною маленького словникового запасу у дітей
Використання школярами планшетів і комп’ютерів під час навчання з роками здатне привести до зменшення словникового запасу. Кількість слів, любителям техніки, буде менше, ніж у однолітків попереднього покоління, яких навчають традиційним способом.

Такі невтішні результати показали дослідження, проведені лондонським інститутом психіатрії.

Під час проведення експериментів добровольці заучували неіснуючі слова двома різними способами, запропонованими вченими. Одні добровольці використовували вербальний метод заучування, інша група – візуальний.

Експерти інституту встановили, що учасники швидше запам’ятовували слово, якщо його чули і намагалися усно повторити. Коли нове слова зустрічалося в письмовому вигляді або на екранах електронних пристроїв, учасники експерименту рідко його запам’ятовували.

Внаслідок цього, використання комп’ютерів і планшетів замість промови здатне привести до неосвіченості дитини.

Нагадаємо, це не перше дослідження, що доводить шкоду сучасних технологій.Американські вчені раніше з’ясували, що люди, що використовують планшети за дві години до сну, живуть у постійному стресовому стані. Крім цього, порушується вироблення гормону мелатоніну. Недостатня кількість даної речовини призводить до безсоння.

Back to top button