Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Основна сесія ЗНО може не пройти в запланований термін, – Віктор Ляшко

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання може бути відтермінована у зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 в Україні. Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Віктор Ляшко наголосив, що сьогоднішня епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання, заплановане на 25 червня. Також заступник Міністра охорони здоров‘я додав: «Розуміючи тенденції, а також те, що працюємо в ситуації пом’якшення карантинних заходів і бачимо зростання кількості випадків коронавірусної хвороби, Комісія розглянула два показники, оцінка яких 20-22 червня свідчитиме, чи буде можливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання в запропоновані терміни, чи потрібно буде повернутися до даного питання в подальшому і переглянути, якщо епідситуація на території нашої держави не буде дозволяти провести його у визначенні терміни».

Нагадаємо, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Back to top button